Polské aquaparky blízko hranic - dostupná zábava a relax pro děti i dospělé

fotografie autora Petr Dostál publikováno 14.12.2023 07:00
Aquapark

Chcete se pobavit a odpočinout si v aquaparku a v sauně za rozumnou cenu? Zajeďte si do Polska. Je to nedaleko, užijete si příjemnou atmosféru plnou odpočinku a zároveň nebudete mít hluboko do kapsy.

Pokud navštívíte aquaparky v Polsku, nebudete mít chuť jezdit jinam. Dýchne na vás krásné prostředí a uvolňující atmosféra kouzelných míst. Připravili jsme pro vás výběr několika polských aquaparků, které najdete nedaleko českých hranic.

Aquapark Tarnowskie Góry

Do tohoto aquaparku můžete vstoupit už v 6 hodin ráno a odejít ve 22 hodin večer. Počítejte s tím, že se dokážete opravdu skvěle zabavit. Využijte bazén s příbojem, jacuzzi i saunovou zónu, ve které rozproudíte váš metabolismus. K dispozici vám jsou finské sauny, saunové rituály, římské parní sauny, bylinková sauna, infrasauna se solnou stěnou a také tepidárium, kde si po saunování dokonale odpočinete.

Aquapark Wroclaw

Užijte si bazén s mořskými vlnami, který je obsypaný tropickými palmami, a to kousek za českými hranicemi. Vychutnat si můžete také venkovní relaxační bazény, vířivky a venkovní bazén se slanou vodou. Pokud budete cestovat s malými dětmi, i na ně ve Wroclawi myslí. Malá zlobidla si zařádí v teplém brouzdališti. Milovníci tepla ocení saunovou vesničku a velké množství luxusních sauniček.

Aquapark Wroclaw

Aquapark Wodny Swiat

Nedaleko Hradce Králové můžete navštívit aquapark Wodny Swiat. Přináší vám klasické bazény, ale také saunový svět. Pyšní se tím, že místo chlorované vody používá slanou mořskou vodu. Nachází se kousek od sanatorií v Kudowě Zdróji. Navštívit tak můžete i místní lázně. Voda je stejně slaná, jako byste přijeli k Baltskému moři. Solanka má také úžasné léčivé vlastnosti. Kromě klasických bazénu jistě přivítáte i brouzdaliště pro děti, skluzavku, vířivku, masážní bazén, umělou řeku a také stříkající gejzíry. Po koupání si můžete ještě zaskočit na bowling.

Aquapark Tropikana Wisla

Kousek za hranicemi navštivte úžasný aquapark Tropikana. Budete se cítit jako na dovolené v exotice. Zažijte sauny a parní lázně, namasírujte si záda ve vířivkách a užijte si zábavné tobogány. Aquapark disponuje pěti tobogány a bazénem s umělými vlnami. Děti se pobaví v malém bazénku s dětskou skluzavkou a využijí velké množství bezpečných atrakcí, které je zabaví na celý den. V tomto dokonalém komplexu bazénů a vodních atrakcí si opravdu skvěle odpočinete a rozproudíte novou energii. V relaxační zóně nezapomeňte navštívit solnou jeskyni. Tropikana pro vás bude opravdu nevšedním zážitkem.

Mohlo by Vás zajímat

Kůra
publikováno 14. 4. 2024 autor Petra Seibertová

Mulčovací kůra: Kdy ji používat a kdy raději ne? A jaké jsou její výhody a nevýhody?

Trávník
publikováno 12. 4. 2024 autor Nikola Klementová

Sekání trávy: Kdy a jak začít, abychom se dočkali výstavního trávníku?

Cupra
publikováno 12. 4. 2024 autor David Vanda

Populární automobily Cupra míří na americký trh

zavřít reklamu
×
Reklama